images

 1983 yılında şahıs firması olarak plastik hammadde sektöründe faaliyetlerine başlayan Eryurt Plastik,2010 yılında kurumsal yapılanmasını tamamlamış ve limited şirkete dönüşmüştür. 32 yıldır plastik hammadde sektöründe faaliyet gösteren firmamız bir aile şirketidir.

Bayrampaşa da 150m2’lik atölyede başlayan ticaretimiz, bugün itibariyle Güngören ve Sefaköy’de bulunan iki ayrı fabrikamızda toplam 2.500 m2’lik bir alanda devam etmektedir.

2011 yılına kadar üretim ve satışını yaptığımız Polietilen hammaddesine ilave olarak ürün gamını genişletip yeni alınan makinalarımız ile birlikte Polipropilen plastik hammadde üretimi ve satışına da başlamış bulunmaktayız.

Ürünlerimiz plastik sektörü başta olmak üzere, plastik kasa, bahçe mobilyaları, otomotiv yan sanayii, tekstil sektörü, ayakkabı, ambalaj, mobilya ve inşaat sektörlerinde de kullanılmaktadır.

2014 yılının başlangıcı ile birlikte aylık toplamda 1.000 ton hammadde üretim gerçekleştiren Eryurt Plastik, ülkemizin plastik sektöründeki öncü ve lider konumda bulunan firmalarının hammadde tedarikini de hızlı ve kaliteli bir biçimde gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Günümüz rekabet koşullarında müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakatinin daha fazla önem kazandığını biliyor, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle ve çalışanlarımız ile birlikte ülkemiz ekonomisini de katma değer sunmaya devam edeceğimize inanıyoruz.

Saygılarımla,

“küçük adımlarla daha ileriye…”

Sefer YEŞİLYURT

Genel Müdür

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien